fbpx

O nas

AQUA FUN

Od 2005 roku prężnie działamy w branży żeglugi śródlądowej, organizując niezwykle ciekawe rejsy statkiem po Wiśle w Krakowie oraz imprezy na statku dla turystów i mieszkańców Krakowa, które odbywają się od marca do listopada bez względu na kaprysy pogody.

ZAŁOGA

To ludzie, którzy większość swego życia zawodowego poświęcili pracy na pokładzie: wykwalifikowani kapitanowie, stermotorzyści oraz marynarze żeglugi śródlądowej, wspierani przez specjalistów branży turystycznej, przewodników oraz mistrzów gastronomii.

Flota Aqua Fun

FLOTA

Operujemy flotą kilkunastu jednostek pływających, z których każda nie tylko spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa, rozwiązań technologicznych i komfortu, ale także jest jedyna w swoim rodzaju. Naszym największym powodem do dumy stanowi jedyny na rzece w Polsce statek bocznokołowy LEGENDA oraz mniejsze jednostki pływające: stylizowane gondole oraz luksusowy katamaran. Wszystkie jednostki odbywają rejsy na XX-kilometrowym, żeglownym odcinku Wisły od malowniczego Tyńca, przez historyczne centrum Krakowa, aż po stopień wodny “Dąbie”.

DOŚWIADCZENIE

Zróżnicowana flota oraz zespół łączący doświadczenie w żegludze śródlądowej i najnowsze trendy w turystyce pozwala nam organizować nie tylko tradycyjne rejsy po Krakowie czy do Tyńca, dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych (rejsy dla szkół, rejsy dla przedszkoli), ale także szyte na miarę imprezy firmowe, konferencje, przyjęcia prywatne, wieczory panieńskie i kawalerskie.