O Nas

Załoga Aqua Fun

W Aqua Fun

Kochamy żeglugę, szum fal, powiew rześkiego wiatru i szanty. Zarażamy miłością do rejsów statkiem, gondolą i katamaranem, które pozwalają zwiedzać Kraków w nowy, atrakcyjny sposób i dostarczają bogactwa wrażeń i emocji.

97

Od 2005 roku

Prężnie działamy w branży żeglugi śródlądowej, organizując niezwykle ciekawe rejsy statkiem po Wiśle w Krakowie oraz imprezy na statku dla turystów i mieszkańców Krakowa, które odbywają się od marca do listopada bez względu na kaprysy pogody.

73

Nasza załoga

To ludzie, którzy większość swego życia zawodowego poświęcili pracy na pokładzie: wykwalifikowani kapitanowie, stermotorzyści oraz marynarze żeglugi śródlądowej, wspierani przez specjalistów branży turystycznej, przewodników oraz mistrzów gastronomii.

Załoga statku Legenda

Zróżnicowana flota oraz zespół łączący doświadczenie w żegludze śródlądowej i najnowsze trendy w turystyce pozwala nam organizować nie tylko tradycyjne rejsy po Krakowie czy do Tyńca, dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych (rejsy dla szkół, rejsy dla przedszkoli), ale także szyte na miarę imprezy firmowe, konferencje, przyjęcia prywatne, wieczory panieńskie i kawalerskie.

Ahoj!

© Aqua Fun - Rejsy po Wiśle w Krakowie 2024