fbpx
O nas

O nas

AHOJ PRZYGODO!

Widok na Wawel z kabiny statku Legenda

W AQUA FUN – REJSY PO WIŚLE

kochamy żeglugę, szum fal, powiem rześkiego wiatru i szanty. Zarażamy miłością do rejsów statkiem, gondolą i katamaranem, które pozwalają zwiedzać Kraków w nowy, atrakcyjny sposób i dostarczają bogactwa wrażeń i emocji.

☀️🧢😎W niedzielę, mimo wiatru, poczuliśmy prawdziwe przedwiośnie☀️😎🧢#ship #statek #cruise #rejs

Opublikowany przez Statek Kraków Poniedziałek, 18 marca 2019

Od 2005 roku prężnie działamy

w branży żeglugi śródlądowej, organizując niezwykle ciekawe rejsy statkiem po Wiśle w Krakowie oraz imprezy na statku dla turystów i mieszkańców Krakowa, które odbywają się od marca do listopada bez względu na kaprysy pogody.

Nasza załoga

to ludzie, którzy większość swego życia zawodowego poświęcili pracy na pokładzie: wykwalifikowani kapitanowie, stermotorzyści oraz marynarze żeglugi śródlądowej, wspierani przez specjalistów branży turystycznej, przewodników oraz mistrzów gastronomii.

Operujemy flotą kilkunastu jednostek pływających, z których każda nie tylko spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa, rozwiązań technologicznych i komfortu, ale także jest jedyna w swoim rodzaju. Naszym największym powodem do dumy stanowi jedyny na rzece w Polsce statek bocznokołowy LEGENDA oraz mniejsze jednostki pływające: stylizowane gondole oraz luksusowy katamaran. Wszystkie jednostki odbywają rejsy na XX-kilometrowym, żeglownym odcinku Wisły od malowniczego Tyńca, przez historyczne centrum Krakowa, aż po stopień wodny “Dąbie”.


Zróżnicowana flota oraz zespół łączący doświadczenie w żegludze śródlądowej i najnowsze trendy w turystyce pozwala nam organizować nie tylko tradycyjne rejsy po Krakowie czy do Tyńca, dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych (rejsy dla szkół, rejsy dla przedszkoli), ale także szyte na miarę imprezy firmowe, konferencje, przyjęcia prywatne, wieczory panieńskie i kawalerskie.


Z nami rejs statkiem po Wiśle i impreza na statku będzie udana w 100%.

Ahoj!