Rejsy regularne

Rejsy regularne po Wiśle proponujemy osobom zwiedzającym Kraków indywidualnie lub w grupach. Oferta ta skierowana jest do osób chętnych zwiedzić Kraków od strony Wisły. Może to być 30 lub 60 minutowy rejs po Wiśle w Krakowie. Rejs gondolą odbywa się regularnie niezależnie od ilości pasażerów. Obie trasy rejsu zostały ułożone według wskazówek doświadczonych krakowskich przewodników turystycznych, z uwzględnieniem najciekawszych miejsc widocznych z perspektywy rzeki Wisły. Rejsy regularne gondolą 30 i 60 minutowe odbywają się codziennie.

Rejs godzinny

Pragniesz podziwiać Krakowskie zabytki w spokoju i z pełnym komfortem? Bez pośpiechu i tłoku? Zapewnimy Ci godzinę w oazie spokoju, z widokiem na najpiękniejsze Krakowskie zabytki.

Rejs półgodzinny

Jeden z najprzyjemniejszych sposobów zapoznania się w ciągu pół godziny z najpiękniejszymi atrakcjami zabytkowego Krakowa. To relaks i odpoczynek, jakiego potrzebujesz.

Rejs wieczorny

Godzinny rejs o zachodzie słońca to okazja, aby zobaczyć Kraków pod osłoną nadchodzącej nocy. Odprężające chwile w bliskości natury w magicznym Krakowie.

Po rejsie

Zapraszamy do naszej restauracji Arkadia, przy której cumuje nasza flota. Na górnym, widokowym pokładzie znajduje ogródek piwny z czarującym widokiem na Wawel. Natomiast na pokładzie dolnym znajduje się restauracja, która zapewnia pełną obsługę cateringową imprez organizowanych na naszych jednostkach pływających.

© Aqua Fun - Rejsy po Wiśle w Krakowie 2024