fbpx

Rejsy regularne

Rejsy regularne statkami po WiśleREJSY REGULARNE

Zwiedzane Krakowa od strony Wisły statkiem lub gondolą. Oferta skierowana jest do turystów indywidualnych lub grup zorganizowanych. Rejsy regularne statkami po Wiśle, przebiegają według tras ułożonych przez doświadczonych krakowskich przewodników turystycznych, z uwzględnieniem najciekawszych miejsc widocznych z perspektywy rzeki Wisły.

DOSTĘPNE TRASY:

PÓŁGODZINNY REJS PO WIŚLE

Półgodzinny rejs po WiśleJeden z najprzyjemniejszych sposobów zapoznania się w ciągu pół godziny z najpiękniejszymi atrakcjami zabytkowego Krakowa

GODZINNY REJS PO WIŚLE

Godzinny Rejs po WiślePragniesz podziwiać Krakowskie zabytki w spokoju i z pełnym komfortem? Bez pośpiechu i tłoku? Zapewnimy Ci godzinę w oazie spokoju, z widokiem na najpiękniejsze Krakowskie zabytki.

Bilety można zarezerwować telefonicznie lub mailem.

tel. + 48 604 915 015

POLECAMY

Obiad w naszej restauracji BARKA ARKADIA, przy której cumuje nasza flota. Na górnym, widokowym pokładzie znajduje ogródek piwny z czarującym widokiem na Wawel. Natomiast na pokładzie dolnym znajduje się restauracja, która zapewnia pełną obsługę cateringową imprez organizowanych na naszych jednostkach pływających.