fbpx

Rejs szkolny

REJSY TEMATYCZNE Z ANIMATOREM PRZEWODNIKIEM

Legenda prawdę Ci opowie – rejs szkolny po Wiśle z opowieściami o dawnych czasach, ludziach i zabytkach Krakowa, dla starszych i młodszych, przedstawionymi przez animatora w stroju historycznym. Co z legend i baśni zostało do dzisiaj ?

Po morzach i oceanach – rejs z zabawami  grami marynarskimi z elementarną wiedzą z zakresu żeglowania: nauką budowy i nazewnictwa statku, poznania rodzajów statków, nauką wyznaczania stron świata (dla najmłodszych) i posługiwania się busolą (dla starszych), wiązania węzłów, nauką alfabetu Morse’a. Zabawy poprowadzi animator w stroju pirata.

Szlakiem Jana Pawła II – rejs połączony z opowieścią o Karolu Wojtyle. Zobaczymy miejsca związane z papieżem: Katedra Wawelska, kościół Św. Stanisława Kostki na Dębnikach, dom Jana Pawła II, klasztor Sióstr Norbertanek, gontyna Św. Małgorzaty, kościół i klasztor Paulinów na Skałce.

Eko nad rzeką – rejs szkolny poświęcony ekologii i ekosystemowi rzeki Wisły, podczas którego na podanych przykładach, doświadczeniach i eksperymentach przybliżona zostanie wiedza na temat kondycji i istoty wody w świecie i w codziennym życiu.

REJSY TEMATYCZNE Z WARSZTATAMI

Wyprawa po batik – warsztaty plastyczne z nauką techniki i sztuki batiku na barce a po warsztatach rejs do Parku Edukacji Globalnej – czyli spacer po kontynentach z elementami marynarskimi.

Smok jaki jest każdy widzi – warsztaty plastyczne na przystani: wykonanie figurki smoka wawelskiego z masy papierowej lub z masy solnej, a potem rejs z opowiadaniem legend.

Jestem Eko – zajęcia edukacyjne z recyklingu z warsztatami recyklingowymi, na których wykonane zostaną recyklingowe zabawki, ozdoby i instrumenty muzyczne, a po zajęciach godzinny rejs z opowiadaniem legend.

Mistrz sztuki kulinarnej – stacjonarne warsztaty kulinarne z nauką zdobienia potraw i stołów oraz układaniem „smacznych obrazów”.

Po zajęciach godzinny rejs z opowiadaniem legend.

RABATY

"Oferujemy atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych oraz specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży (rejsy dla szkół i przedszkoli) oraz zapewniamy elastyczność – dostosujemy trasę i czas trwania rejsu do potrzeb grupy."