Rejsy grupowe

 Dedykujemy grupom zorganizowanym, które chcą rejs rozpocząć o konkretnej, wybranej przez siebie godzinie. Rejs grupowy po Wiśle może się odbywać na wyłączność lub z innymi pasażerami. Godziny rozpoczęcia rejsów dopasowujemy do harmonogramu wycieczki, a ich trasy zostały ułożone według wskazówek krakowskich przewodników turystycznych.

legenda 640x410 1

Rejs godzinny

Pragniesz podziwiać Krakowskie zabytki w spokoju i z pełnym komfortem? Bez pośpiechu i tłoku? Zapewnimy Ci godzinę w oazie spokoju, z widokiem na najpiękniejsze Krakowskie zabytki.

gondola 640x410 1

Rejs półgodzinny

Jeden z najprzyjemniejszych sposobów zapoznania się w ciągu pół godziny z najpiękniejszymi atrakcjami zabytkowego Krakowa. To relaks i odpoczynek, jakiego potrzebujesz.

Polecamy trasy

Bielany

BIELANY – KAZIMIERZ

Dwugodzinny rejs po Wiśle. Ciesz się ponadczasowym pięknem starego miasta. Zobacz Bielany i odwiedź starą dzielnicę Kazimierz.

Statek Legenda w Tyńcu

KRAKÓW – TYNIEC

Płyń w górę rzeki Wisły, aby zobaczyć usytuowane na wapiennym Wzgórzu Klasztornym Opactwo Benedyktynów w Tyńcu.

Barka Arkadia - Restauracja na rzece Wiśle w Krakowie

Po rejsie

Zapraszamy do naszej restauracji Arkadia, przy której cumuje nasza flota. Na górnym, widokowym pokładzie znajduje ogródek piwny z czarującym widokiem na Wawel. Natomiast na pokładzie dolnym znajduje się restauracja, która zapewnia pełną obsługę cateringową imprez organizowanych na naszych jednostkach pływających.

© Aqua Fun - Rejsy po Wiśle w Krakowie 2024