fbpx

Rejsy grupowe

REJSY GRUPOWE

Dedykujemy grupom zorganizowanym, które chcą rejs rozpocząć o konkretnej, wybranej przez siebie godzinie. Rejs grupowy te mogą się odbywać na wyłączność lub z innymi pasażerami. Godziny rozpoczęcia rejsów dopasowujemy do harmonogramu wycieczki, a ich trasy zostały ułożone według wskazówek krakowskich przewodników turystycznych.

DOSTĘPNE TRASY:


Rejsy Grupowe
Rejsy Grupowe

 

PÓŁGODZINNY REJS PO WIŚLE

Półgodzinny rejs po WiśleJeden z najprzyjemniejszych sposobów zapoznania się w ciągu pół godziny z najpiękniejszymi atrakcjami zabytkowego Krakowa

GODZINNY REJS PO WIŚLE

Godzinny Rejs po WiślePragniesz podziwiać Krakowskie zabytki w spokoju i z pełnym komfortem? Bez pośpiechu i tłoku? Zapewnimy Ci godzinę w oazie spokoju, z widokiem na najpiękniejsze Krakowskie zabytki.

Polecamy również trasy:

Rejsy grupowe dobywają się od rana do późnego wieczora

Bilety można zarezerwować telefonicznie lub mailem.

tel. + 48 604 915 015

POLECAMY

Obiad dla grupy w naszej restauracji BARKA ARKADIA, przy której cumuje nasza flota. Na górnym, widokowym pokładzie znajduje ogródek piwny z czarującym widokiem na Wawel. Natomiast na pokładzie dolnym znajduje się restauracja, która zapewnia pełną obsługę cateringową imprez organizowanych na naszych jednostkach pływających.